Oferta:

Oferta gabinetu stacjonarnego została przygotowana z myślą o każdej osobie, która marzy o trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Innowacyjna metoda działania, w oparciu o którą gabinet funkcjonuje z sukcesem od blisko 7 lat, połączona z indywidualnie przygotowanym planem żywieniowym, to idealna propozycja na efektywny start Twojej metamorfozy. Chcesz zgubić z nami zbędne kilogramy? A może Twoim celem jest poprawa stanu zdrowia? Służymy pomocą! W naszej ofercie znajdziesz zarówno indywidualny plan działania, jak i pakiety dla par i całych rodzin.
Trzy warianty kuracyjne do wyboru zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających osobowości. Do każdego podopiecznego podchodzimy w sposób indywidualny, Twój plan diety zostaje przez nas przygotowany po 7 dniach od pierwszego spotkania. Każda wizyta urozmaicona jest o analizę składu ciała (wykonywaną na profesjonalnym analizatorze marki Tanita) oraz pomiary sylwetkowe. Konsultacja wyników i wsparcie specjalistów jest obowiązkowym dodatkiem do każdego spotkania. Chcesz skorzystać z oferty w parze lub rodzinnie? Nie ma sprawy! Do podanej ceny pakietu dodaj + 100 zł za każdą dodatkową osobę i ciesz się uzyskanym rabatem!
Sprawdź jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie w gabinecie stacjonarnym na Krajewskiego 7/1 w Środzie Wielkopolskiej i umów się na spotkanie już dziś!