Współpraca:

Aleksandra Biniaszewska

Aleksandra Biniaszewska

Dietetyk i Trener Personalny

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Trener personalny i instruktor fitness. 
Ola specjalizuje się w dietoterapii dziecięcej, redukcyjnej i sportowej. Żywienie i sport to dwie pasje, które udaje jej się z sukcesem łączyć. Osiągane przez podopiecznych rezultaty są dla niej największą nagrodą. Wolny czas chętnie spędza w kuchni gotując nowe przepisy i potrawy.

Aneta Cieślińska

Aneta Cieślińska

Psychodietetyk

Absolwentka studiów dietetycznych i psychodietetycznych. Szczególnie bliskie są jej tematy związane z żywieniem kobiet ciężarnych oraz psychodietetyczna współpraca z pacjentem. Gotowanie i czytanie książek to dwie pasje, którym chętnie poświęca swój wolny czas. 

Marta Grześkiewicz

Marta Grześkiewicz

Trener Personalny

Właścicielka studio Body Expert Marta Grześkiewicz zaprzyjaźnionego z Poradnią Żywieniową Dla Ciebie.  Z wykształcenia technik masażysta. Obecnie kształci się na kierunku fizjoterapia. Jej misją jest szeroko pojęte pomaganie innym. Uwielbia indywidualne podejście do klienta, a dzięki pasji, doświadczeniu i posiadanej wiedzy medycznej, każdy trening daje gwarancję bezpieczeństwa i sukcesu. Od maja 2021 możesz urozmaicić swój plan żywieniowy o domowe plany treningowe oraz treningi online.