Współpraca:

Magdalena Mądra

Magdalena Mądra

Dietetyk

Magdalena Mądra, absolwentka studiów dietetycznych i psychodietetycznych. Specjalizuje się w żywieniu kobiet z problemami hormonalnymi oraz stale pogłębia wiedzę w obszarze dietoterapii dziecięcej. Jej holistyczne podejście do pacjenta odzwierciedla się zarówno w pracy zawodowej, jak i w codziennym życiu. Poza tym, że jest pasjonatką zdrowego stylu życia, znajduje wytchnienie w aktywności fizycznej. Jej determinacja, pasja oraz poświęcenie sprawiają, że nie tylko inspiruje pacjentów do zmiany, ale również daje im nadzieje na zdrowie i lepszą wersje siebie.

Aneta Cieślińska

Aneta Cieślińska

Psychodietetyk

Absolwentka studiów dietetycznych i psychodietetycznych. Szczególnie bliskie są jej tematy związane z żywieniem kobiet ciężarnych oraz psychodietetyczna współpraca z pacjentem. Gotowanie i czytanie książek to dwie pasje, którym chętnie poświęca swój wolny czas.

Marta Grześkiewicz

Marta Grześkiewicz

Trener Personalny

Właścicielka studio Body Expert Marta Grześkiewicz zaprzyjaźnionego z Poradnią Żywieniową Dla Ciebie.  Z wykształcenia technik masażysta. Obecnie kształci się na kierunku fizjoterapia. Jej misją jest szeroko pojęte pomaganie innym. Uwielbia indywidualne podejście do klienta, a dzięki pasji, doświadczeniu i posiadanej wiedzy medycznej, każdy trening daje gwarancję bezpieczeństwa i sukcesu. Od maja 2021 możesz urozmaicić swój plan żywieniowy o domowe plany treningowe oraz treningi online.